logo ptcho

II Konferencja Rak Piersi. Onkologia I Plastyka

Strona www: https://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=584&p=4012

Data rozpoczęcia: 22 Wrzesień 2017

Data zakończenia: 23 Wrzesień 2017

Miejsce: Polska

Miejscowość: Poznań

Kraj: Poland

Szanowni Państwo
W dniach 22/23 września br. organizujemy II Konferencję Rak Piersi- Onkologia i Plastyka. Pierwsze spotkanie, które odbyło się w kwietniu 2016 roku, okazało się dużym sukcesem merytorycznym. Od początku do samego końca Konferencji sala wykładowa była pełna. Koledzy i Koleżanki pytani o opinie odpowiadali jednogłośnie, iż prezentowane tematy były ciekawe i „życiowe”; takie, które przenosimy zaraz do naszej codziennej praktyki klinicznej. W 2016 roku mówiliśmy o raku piersi, onkologii i plastyce patrząc na chore przez pryzmat ich wieku. Tym razem wspólnie z prof. Noweckim zaproponowaliśmy dyskusję, patrząc na chorą przez stopień zaawansowania raka piersi.
Między głównymi sesjami będą prowadzone wykłady w systemie „okiem eksperta”, gdzie chcemy zaprezentować ciekawe i zarazem kontrowersyjne problemy. To tutaj spodziewamy się znanych wykładowców spoza naszego kraju.
Spotkanie ma być po raz kolejny Platformą współpracy pomiędzy Chirurgiem onkologiem, Chirurgiem plastykiem, Onkologiem klinicznym i Radioterapeutą. Różne tematy, różne problemy dyskutowane we wspólnym gronie będą wartością samą w sobie, która pomoże Państwu w codziennej pracy i tworzeniu Nowoczesnych Breast Unit.

 Drukuj