logo ptcho

XIII Kongres Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego

Strona www: www.13kongresptt.viamedica.pl

Data rozpoczęcia: 12 Październik 2017

Data zakończenia: 14 Październik 2017

Miejsce: Polska

Miejscowość: Warszawa

Kraj: Poland

Szanowni Państwo,

z wielką i niekłamaną przyjemnością, w imieniu zarządu Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i swoim, chciałbym zaprosić Państwa do udziału w kolejnym, XIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, który odbędzie się w Warszawie 12–14 października 2017 roku w gościnnych podwojach Hotelu DoubleTree by Hilton.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, program Kongresu PTT obejmie wszystkie zagadnienia pozostające w sferze naukowych zainteresowań transplantologów, zarówno tych zajmujących się przeszczepianiem narządów unaczynionych, szpiku i komórek krwiotwórczych, jak i przeszczepów bankowanych tkanek i komórek.

Planujemy również Sesję Koordynatorów Pobierania i Przeszczepiania Narządów, Sesję POLTRANSPLANTU, Sesję Farmakodynamiczną, Sesję Pielęgniarską, Sesję Jubileuszową Annals of Transplantation i wiele innych, a także spotkanie konsultantów wojewódzkich.

Podczas Kongresu odbędzie się Walne Zgromadzenie Wyborcze Członków PTT, w trakcie którego, poza wyborem nowego Prezesa Elekta i Zarządu — co podkreślam z naciskiem — planujemy wniesienie istotnych poprawek do Statutu PTT. Zmiany te, zapowiadane już od kilku lat, umożliwią dużo sprawniejsze funkcjonowanie Towarzystwa we współczesnych realiach. Już dziś apeluję gorąco o aktywny udział w Walnym Zgromadzeniu.

Zapraszam Państwa do przygotowania i nadsyłania doniesień kongresowych, prezentujących bieżące osiągnięcia naukowe i kliniczne reprezentowanych przez Państwa ośrodków.

Komitet Naukowy i Organizacyjny dołożą najwyższych starań, by doniesienia te mogły być w możliwie szerokim zakresie, w różnej formie, zaprezentowane i dyskutowane na sesjach Kongresu.

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Zieniewicz

Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego

Miejsce
Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw
Warszawa

Organizator
VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k.
ul. Świętokrzyska 73,
80–180 Gdańsk
tel.: (58) 320 94 94
faks: (58) 320 94 60
e-mail:

 Drukuj